Donanımlar

Temizlik Malzemeleri, Ütü, Ütü Masası, Çamaşır Kurutma Sehpası, Yer Temizlik Kovası ve Takımları, Süpürge, Faraş, Uzatma Kablosu, Temizlik Bezleri, Elektrik süpürgesi büyük ve küçük vs tamamen gizli bir dolap içinde.

Evinizi Tanıyın

Mutfağınız

Çatallar, Kaşıklar, Tabaklar Çanaklar, Tencereler, Tavalar, Kettle, Çay makinesi, Micro Wave velhasıl her şey bizden, Sarf malzemeleri sizden. Tezgah üstü Elektrikli Gömme Ocak, Fırın, Davlumbaz, Bulaşık Makinesi, Buzdolabı, Tezgah altı Led aydınlatmalı, rahat ve kullanışlı bir mutfak.

Banyonuz

Daimi sıcak su, Klozet, Lavabo ve Lavabo altında dolap üstünde aynalı ve aydınlatmalı dolap, Duşa Kabin, Çamaşır Makinesi, çöp Kovası vs hepsi bizden, sarf malzemeleri sizden.

Yatak Odanız

Bazalı kaliteli yataklar 2 adet, 1 er adet Yedekli Çarşaf, Nevresim, Yastık kılfı, Havlular Bazalarda. Başucu Lambası ve Komodin, eksikliği kabul edilmeyencek olan Klima.

Vee Salon

Geniş ve rahat bir salon, 2 çekyat Divanda misafirleriniz için. Serbestçe kullanabileceğiniz Wifi ve Smart TV ile internetten Film keyfi, Alarm Salonun bir köşesinde gizli, Mutfak hemen yanınızda, Ana giriş kapınız Terasınızdan doğrudan Salona. Çok Keyifli pergolalı terasınız ve bahçeniz iç içe, ister içerde ister Terasınızda zevkli akşam yemekleri. Klima mükemmel.

Bahçeniz

Evinizin Planı